info@atrium.com.tr
0212-6611233

ATRİUM Hakkımızda

ATRİUM Hakkımızda

ATRİUM HakkımızdaTarihçe

Ataköy 9. Kısımda 1988 yılında, Emlak Bankası tarafından inşa edilmiş  kuruluşumuz ‘’ Atrium Ataköy Çarşı ‘’ adıyla Istanbul'un en eski, Modern Alışveriş Mekanlarından  biri olarak 30  yıllık geçmişiyle müşterilerimizin hizmetindedir.

 

15000  m2 kullanım alanına sahip Çarşımız  günümüzde klasik Alışveriş Merkezlerinden  ayrılan farklı yapısıyla ve işkollarıyla Müşterilerimize ve Ziyaretçilerimize  hizmet vermektedir.

Büyük Süpermarket  ve Gıda İşyerlerinin yanısıra , 9 Banka ,1 Büyük Dersane ,  1 Döviz Bürosu ,Bay ve Bayan Kuaförler, Güzellik Salonları , Eczaneleri, ile  Mücevherat, Takı, Bay- bayan Giyim, Parfümeri , Kırtasiye ,Kitap  gibi perakende işkollarını, Fotograf stüdyosu, Kuru Temizleme, Terzi tadilat , Seyahat Acenteleri , Emlak Müşavirleri,  ve  Teknik Destek işyerlerini bünyesinde barındıran tüketicinin ve müşterinin her türlü günlük ihtiyacına anında  karşılık veren butik bir yapıdır.

 

Konumu itibarıyla Ataköy 9. Kısımda yeralan Alışveriş Merkezimiz Ataköy Metro ve Metrobüs istasyonuna yürüme mesafesinde,Otobüs ve minibüsle Bakırköy ve şehir içi ulaşım imkanına sahip olup, Atatürk Havaalanına 3 metro istasyonu uzaklığındadır.

ATRİUM 0212 6611233